Dagboek D

Dagboek van Nora

    S25 - Afl. 7
    15 feb 2025

De laatste seizoenen van het programma heb ik trouw gekeken. Nooit gedacht dat ik gevraagd zou worden voor een programma als ‘Wie is de Mol?’. Maar het gebeurde. 

En vanaf het moment dat ik een ‘GO’ kreeg, heb ik me proberen voor te bereiden. Afleveringen terugkijken, tactieken doorgronden, het spel goed snappen. Maar behalve het kunnen winnen van een joker of vrijstelling, is geen seizoen hetzelfde. 

De groepen niet, het land niet, de opdrachten niet. Een onmogelijke taak om je goed voor te bereiden. En misschien is dat wel de bedoeling.

Op Schiphol aangekomen kreeg ik de envelop met mijn bestemming: Cambodja! Waar the fuck ligt dat? Oh, in Afrika! Ik ben Noord-Afrikaans, dus heb enigszins een voorsprong op de rest. Alsof alle Afrikaanse landen hetzelfde zijn. Of nee! Toch geen Afrika. Ergens in Azië! Daar moesten we heen. Op het internet gezocht naar informatie over het land. Verder om me heen gekeken, maar herkende verder niemand. 

Wie zijn dan de andere kandidaten? Als een CIA-agent het vliegtuig instappen. De opdracht was helder: trek niet de aandacht. Dus toen ik op de wc even mijn deo opspoot en het alarm keihard hoorde afgaan vanwege de rookwolk die ik veroorzaakte, was het wel even klaar met onopvallend zijn. Maar gelukkig heb ik onze missie niet in gevaar gebracht.

Aangekomen op de bestemming, konden we dan toch langzaam met elkaar kennismaken. Je wil eigenlijk niet meteen in het spel zijn, maar het gaat automatisch. Zoals een goede CIA betaamt, heb ik iedereen ondervraagd alsof ik de wereld te redden had. Gelukkig was ik niet de enige en vonden we elkaar in deze nieuwsgierigheid.Na een lange vlucht en een heerlijke nachtrust, kon het spel dan eindelijk beginnen. 

Vanaf vertrek stampte ik de volgende zinnen: “Geen tunnelvisie! Geen tunnelvisie! Geen tunnelvisie!” En wat doet Nora op de eerste dag van het spel? Tunnelvisie!!!! Wat zeg ik?! Ik zat in een bunker met alle deuren op slot en de Mol volledig in mijn vizier en tot mijn beschikking! Ik heb je! En ik laat jou niet los! Wat liep ik er arrogant bij. Zelfs toen na de eerste dag bleek dat er nog helemaal geen Mol was, bleek het moeilijk om uit die bunker te komen. 

Een rood scherm! Ik voelde het toen ik op mijn stoeltje ging zitten. Ik ga er vandaag uit, zei een stemmetje in mijn hoofd. En dat gebeurde. Ik voelde een mix van opluchting en teleurstelling. Afvallershotel it is. Moet zeggen dat je daar alles doet, behalve afvallen. Het eten in dit land was to die for. De mensen zijn zo warm, liefdevol, geduldig en lopen hun longen uit hun lijf voor je. En nee, ik heb het niet over Cambodjanen, maar over de geweldige crew achter de schermen. Wat zijn we gedragen, gesteund, gemotiveerd en soms zelfs gevoed door het geweldige en kundige team.

De reis van mijn leven! Dankbaar en vereerd dat ik deze nieuwe familie mag omarmen. Geen winst kan op tegen de winst die ik voelde bij terugkomst. Ik had een hele nieuwe familie.

  1. 5.1 Nora 2
  2. 7.1 Nora 6
  3. 7.2 Nora Sophie 3
  4. 4.2 Nora
  5. 3.1 Roos Nora
  6. 7 Eliminatie Roos Nora Maaike Stijn Sophie 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meer aflevering 7

Reacties Zesde Eliminatie
exclusief

Reacties op het vertrek van Nora

    19 feb 2025
7.2
exclusief

Dit zag je niet op tv: complimentjes aan de ontbijttafel

    18 feb 2025
Exclusief 7.1. Zingen
exclusief

Dit zag je niet op tv: zingend naar een nieuwe bestemming

    17 feb 2025
Ndm D

Niet de Mol - Nora

    15 feb 2025
Mol Talk7

MolTalk: aflevering 7

    15 feb 2025
7.2 Omgeving 2
€5000

Opdracht 7.2. Trust nobody

    15 feb 2025
7.1.0 Roos Stijn Sophie Maaike Nora 4
€300

Opdracht 7.1. Emotionele bagage

    15 feb 2025
7.2 Aflevering 6

Aflevering 7 | De juiste oplettendheid

    12 feb 2025
App Promo 16x9 Splash

App uitleg

Alles wat je moet weten over de Wie is de Mol? app.

Widm Nieuwsbrief Teaser

Abonneer je op de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en mis niets rondom seizoen 25 van Wie is de Mol?

Dankzij jou kunnen we dit programma blijven maken!

Steun AVROTROS

Spoiler Alert

We laten je deze pagina zien om niet direct te onthullen wie er afgevallen is.

Bekijk laatste afleveringGa door naar de site

Zaterdag om 20:30 uur op NPO 1

  • Info
  • Disclaimer
  • Privacy statement