Spoiler Alert

We laten je deze pagina zien om niet direct te onthullen wie er afgevallen is.

Ga door naar de siteBekijk laatste aflevering

Wie kruipt er door het oog van de naald?

    S26
    05 mrt 2026

In de tweede aflevering wordt meteen duidelijk dat het tempo hoog ligt.

Nog maar net hebben de kandidaten afscheid genomen van Eveline, of ze zijn alweer onderweg naar een nieuwe locatie. Veel tijd om stil te staan bij het vertrek van de eerste afvaller is er niet. Wanneer de avond valt, wacht de groep een nieuwe opdracht.

Chaos tussen de safari-jeeps

In een depot staan meerdere jeeps opgesteld. Iedere kandidaat mag een sleutel pakken en met maximaal twee kandidaten het veld in. Met hulp van de controlroom moeten de kandidaten hun jeep zien te vinden en daar de juiste envelop met geld uithalen. 

Maar het spel kent een duidelijk risico: in het speelveld lopen toeristen rond die foto’s maken. Wie op de foto wordt gezet, ligt uit de opdracht en verliest het geld dat hij of zij op dat moment op zak heeft. 

Na de uitleg spreekt Rik de Mol rechtstreeks toe:

Pas op met je molactie, want mogelijk worden de ogen op je gericht.
Rik

Helpen of laten zitten?

Terwijl Geraldine bezig is een jeep te openen, hoort ze gebonk. In een van de auto’s zit Eveline. Ze krijgt een kans om terug te keren in het spel. Voorwaarde is wel dat iemand haar bevrijdt en dat ook zij uit handen blijft van de toeristen. De kandidaten staan voor een dilemma: Helpen ze Eveline terug in het spel, met het risico op een extra concurrent?

AVROTROS

Uiteindelijk lukt het Nienke om Eveline te bevrijden.Daarmee is haar terugkeer een feit en bestaat de groep opnieuw uit tien kandidaten. 

AVROTROS

Verleiding op de markt

Verdeeld in twee groepen moeten de kandidaten op een markt unieke producten verzamelen. Alleen als beide groepen unieke items kopen, levert dat geld op voor de pot. Op het rad prijkt bij de letter “M” een opvallend oog-symbool. Maar omdat juist dát vakje niet wordt gedraaid, blijft de betekenis ervan een raadsel.

Zoals zo vaak in Wie is de Mol? blijkt ook bij dit ogenschijnlijk eenvoudige spel een extraatje op de loer te liggen. Tussen de kleurrijke marktkramen blijken ook bijzonder waardevolle producten te koop te zijn: jokers. Geraldine besluit toe te slaan.

AVROTROS

Een tweede kans voor Eveline?

Dan verschuift de focus naar waar het uiteindelijk echt om draait: de test. Voor Eveline is de spanning misschien nog wel het grootst. Heeft ze genoeg informatie verzameld om in het spel te blijven? Of blijkt haar tweede kans van korte duur?

AVROTROS
Meer Uitzendingen

Meer aflevering 2

AVROTROS

Exclusief: reacties op de eliminatie

exclusief
    11 mrt 2026
AVROTROS

Waar lagen die jokers?

exclusief
    10 mrt 2026
AVROTROS

De kamerindeling

exclusief
    09 mrt 2026
AVROTROS

Niet de Mol | Geraldine

    08 mrt 2026
AVROTROS

Stel je vraag aan de vierde afvaller

    07 mrt 2026
AVROTROS

Dagboek van Geraldine

    07 mrt 2026
AVROTROS

Uniek

€800
    07 mrt 2026
AVROTROS

In het vizier

€500
    07 mrt 2026
AVROTROS

Moltalk aflevering 2

    07 mrt 2026
AVROTROS

Let op: zet je punten op tijd in

    06 mrt 2026
AVROTROS

App uitleg

Alles wat je moet weten over de Wie is de Mol? app.

AVROTROS

Abonneer je op de nieuwsbrief

Ben als eerste op de hoogte van al het nieuws over Wie is de Mol?. 

Dankzij jou kunnen we dit programma blijven maken!

Steun AVROTROS

Zaterdag om 20:30 uur op NPO 1

  • Info
  • Disclaimer
  • Privacy statement
  • Cookies